Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3331

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Islam Alla ".

110 m2 

2+1 

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne korridor,2 dhoma gjumi,sallon guzhine ,2 tualete dhe ballkon.

Orientimi i tij eshte jug-lindje.

Apartamenti eshte i mobiluar.

Cmimi i qerase eshte 600 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Islam Alla"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime