Villa 6+1+3b për Qera Kodi: 487

Leke 170000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera. Vile 4 kate,

Toke sip. 400m2

Sip. Ndertim 1 kat x 110m2 x 4 kate = 440m2

Kati 1: ka Sallon, Guzhine+ 1 dhome

Kati 2+3+4. kane: 3dhoma gjume + tualet+ballkon

I pershtatshem si per banim, dhe per Biznes.

Cmimi = 170.000 leke te reja / ne muaj


Rr. Merdar Shtylla, prane UN. New YorkDetajet e Pronës

 • Çmimi: 170000 /muaj
 • Tipi: 6+1+3b Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. Merdar Shtylla, (( Rr. Komuna e Parisit, prane UN. New York ))
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-jug-lindje-perendim
 • Specifikimi: 6+1+3b
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 400
 • Truall m2: 400
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 10
 • Koridor: 4
 • Oborr: 1
 • Tualete: 4
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime