Villa 6+1+3b për Qera Kodi: 954

Euro 1500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Vile 3 kateshe, ka:
Sip toke 420m2, sip. ndertitmi 200m2 x 3 kate = 600m2

Vila eshte 3 kateshe, dhe ka: 1 holl, 6 dhoma gjumi dhe 4 tuelate, plus garazh

Cmimi 1500 euro/ ne muaj i diskutueshem
Rruga. Qyteti Studenti, tek Poligoni i Qitjes

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1500 /muaj
 • Tipi: 6+1+3b Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga. Qyteti Studenti, tek Poligoni i Qitjes
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje-Perendim
 • Specifikimi: 6+1+3b
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 200
 • Truall m2: 420
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 6
 • Koridor: 3
 • Tualete: 4
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime