Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 652

Euro 800 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament,  2+1+2tualet, Sip. 112 m2, kati 1
I perbere nga 1 holl, 1 dhome gjumi, 1tualet,
ka oborr, lulishte dhe verande para te rethuar
pallat i ri. nd. 2013, Orientim Jug-Lindje. me Hipoteke
Cmimi x 800euro/m2

Vlore, Uji i Ftohte (( Kompleks Rezidencial ))

PLUS

Shiten ap. me sip. te ndryshme nga 60m2 - 120m2, ne kate te ndryshme, cmimi 800 euro/m2 i diskutueshem.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Vlore, Uji i Ftohte (( Kompleks Rezidencial ))
 • Qyteti: Vlore
 • Rrethi: Vlore
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 60
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Oborr: 1
 • Tualete: 2
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime