Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3244

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartment me qera ne rrugen "Perlat Rexhepi".

1+1 

70 m2 

Apartmenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ,shume mire i administruar.

Apartamenti eshte bosh dhe mund te jepet me qera dhe per zyra. 

Cmimi per dhenie me qera per zyre eshte 600 euro/muaj.

Pronari ne rast dhenie me qera per banim ofron dhe mundesi e mobilimit.

Ne kete rast cmimi i qerase ndryshon.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 600 /muaj
  • Tipi: Apartament
  • Qëllimi: Banesë
  • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi ".
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: 1+1
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime