Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3275

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament prane Presidences.

1+1

70 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur.

Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi ,sallon guzhine ,ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Gjithashtu ka dhe garazh.

Orientimi i tij eshte perendim.

Cmimi i qerase eshte 800 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Avdyl Frasheri"prane Presidences
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime