Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3311

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament prane sheshit "Willson".

1+1 

55 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,nje dhome gjumi,ballkon dhe tualet.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte totalisht i mobiluar.

Orientimi i tij eshte perendim.

Cmimi i qerase 500 euro /muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Sheshi "Willson".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime