Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3265

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament prane sheshit "Willson".

3+1 +2t 

140 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te pallati te ri.

Ai eshte i organizuar ne sallon,guzhine,3 dhoma gjumi, korridor ,2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Orientimi i tij eshte lindje,.

Cmimi i qerase eshte 600 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Sheshi Willson
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime