Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3277

Euro 2000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne qender te Tiranes.

197 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri shume te sigurte.

Orientimi i tij eshte jug-perendim.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine,3 dhoma gjumi ,2 tualete  ,depo,dhe ballkon.

Eshte totalisht i mobiluar dhe ka dhe garazh.

Cmimi i qerase eshte 2000 euro/muaj (i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Qender
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 12
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime