Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3297

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Sami Frasheri".

130 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor .

Eshte i organizuar ne korridor,sallon ,guzhine ,korridorr,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar.

Orientimi i tij veri-perendim.

Gjithashtu disponon dhe parkim.

Cmimi i qerase 700 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime