Apartament 4+1+2b për Shitje Kodi: 3260

Euro 1700 /m2

Përshkrimi i Pronës

Super apartament ne shitje,ne rrugen "Abdyl Frasheri",prane sheshit Wilson.

4+1+2b

Apartamenti eshte I mobiluar ne menyre bashkekohore moderne.

Sip 210m2 me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ai eshte i organizuar ne nje soxhorno,nje kuzhine,tre dhoma gjumi,2 tualete & nje ballkon te madh.

Kati 9.

Cmimi I shitjes eshte 1700 Euro/m2.

Apartamenti mund te jepet dhe me qera me 1300 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1700 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri",sheshi Wilson.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 4+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 9
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Telefon
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime