Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3270

Euro 1400 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Sami Frasheri".

2+1 +2t

115 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh me 2 ashensore,

Ai eshte i organizuar ne korridor,sallon,guzhine ,dy dhoma gjumi ,dy tualet dhe ballkone.

Orientimi i tij eshte jug-perendim.

Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i tij i shitjes eshte1400 euro/m2.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1400 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime