+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2725

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 100 m2 ne rrugen "Ymer Kurti".

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe 2 ballkone.

Ai jepet totalisht i mobiluar dhe me mundesi per nje vend parkimi.

500 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Zef Jubani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime