+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2940

Euro 420 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament tek Komuna e Parisit.

2+1+2b 

120 m2

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pa banuar me pare.

420 euro/muaj  (i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 420 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Komuna e Parisit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime