Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3261

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament per zyra ose biznes ne rrugen "Sami Frasheri"
Sip 140m2
Zyra ka 4 ambjente pune,nje korridor,tre ballkone & tre tualete.
Ambjentet jane bosh,me parket dhe kondicioner.
Kati II,ne rruge kryesore.
Cmimi i qerase eshte 800 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Tualete: 3
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • Kondicioner

Prona të Ngjashme

Më shumë listime